Jesteśmy na urlopie rodzicielskim

Jesteśmy na urlopie rodzicielskim! Jak tylko ogarniemy się z naszym maluszkiem, powrócimy do aktualizacji bloga! Tymczasem życzymy wszystkim czytelnikom samych sukcesów w 2017 roku!

wtorek, 21 grudnia 2010

Wesołych Świąt

W związku z naszym kilkudniowym wyjazdem już teraz składamy wszystkim najlepsze życzenia świąteczne!

Życzymy Wam, abyście te Święta spędzili w otoczeniu bliskich Wam i ważnych dla Was ludzi. Aby całe święta upłynęły w atmosferze zgody i radości. I aby właśnie taki – radosny – był dla Was nadchodzący rok 2011. Oby był jeszcze lepszy niż ten, który się właśnie kończy.

Złe wieści dotarły także do Norwegii – co to za święta bez „Kevina” w telewizji? Mam nadzieję, że uda Wam się jakoś przetrwać tę tragedię. Na pocieszenie do życzeń dołączamy zdjęcie naszej „osobliwej” choinki.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku lub jakby to powiedzieli Norwegowie: God jul og godt nytt år!

Eve&Bob

3 komentarze:

 1. Wesołych Świąt zyczy Ataner i p., wszystkiego najlepszego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej :) Czy można zadać Wam kilka pytań przez e-maila albo gg/facebooka/skype-a lub inną drogą komunikacji? :) Chodzi mi o niepubliczną rozmowę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czesc,

   blog nie ma swojego adresu email. Na wszystkie pytania i uwagi staram sie odpowiadac w komentarzach, tak aby jak najwiecej osob moglo z tego skorzystac. Jesli zalezy Ci na niepublicznej rozmowie mozesz zrobic tak jak pozostali czytelnicy, ktorym na tym zalezalo - zostawic namiary na siebie, to sie z Toba skonaktuje

   Usuń